MSN SWITCH mesafeleri kısaltır, akım korumasıyla cihazlarınızı güvende tutar.

CTS BİLİŞİM olarak Veri merkezlerinin ve sistem odalarının verimliliğini arttırmak için ortam izleme, güç yönetimi, uzaktan yönetim ve yedeklilik konusunda en uygun çözümleri sunmaktayız. Müşteri ihtiyaçlarını her zaman önde tutan firmamız ürün portfoyünü müşteri isteklerine göre geliştirmektedir. Sunduğumuz ürünlerin verimliliği gerçek zamanlı olarak test edilmiştir. Her üründen numuneler ithal edilmiş ve bir veri merkezinde, gerçek ortamında test edildikten sonra bu ürünlerin çözüm olarak sunulması uygun görülmüştür. Sunduğumuz çözümlerle hedefimiz verimliliği arttırmaktır.

Güç yönetimi, takip kontrol mekanizmaları, fiziksel güvenlik gibi konularda toplamda çözüm sunan ürünlerimiz, zamanı doğru değerlendirebilmeniz için iş sürecinize yardımcı olur, zaman kazandırır.


Ürün portföyümüzün kurumunuza sunacağı faydalar ve çözümler hakkında bilgi edinmek için ürünlerimizin teknik dökümanlarını inceleyebilir, örnek uygulamaları takip edebilir ya da daha detaylı bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz.

Örnek çözümlerimiz için tıklayınız.

Çözümlerimizin özelliklerini, gerçek ortamdaki performansını ve sunduğu olanakları daha iyi inceleyebilmeniz için ürünlere aşağıda verdiğimiz linklerden bağlanabilirsiniz.

Demo erişimleri ile ürünlerimizin web arayüzlerini, teknik yeteneklerini ve gerçek ortamda test edilmiş halini görebilirsiniz. Şu an ürünler aktif olarak bir veri merkezi bünyesinde çalıştığı için sadece izleme yetkisi olan kullanıcılar tanımlanmıştır.

 


Demo erişim sayfamıza girmek için Tıklayınız.CTS Bilişim İthalat İhracat San.Tic.Ltd.Şti.  2019 - Her Hakkı Saklıdır.

Hakkımızda   |  Çözümler  |  Demolar  |  Destek  |  İletişim


Yazılım ve E-Ticaret Alt Yapısı AyStarSoft Tarafından Sağlanmıştır