Hakkımızda

Hakkımızda

CTS BİLİŞİM, Türkiye pazarındaki gereksinimleri iyi analiz etmeyi, müşteriye en uygun çözümleri sunmayı, her şeyin önünde müşteri memnuniyeti esasını ön planda tutmayı ve hızlı gelişen bilişim sektörüne her zaman hızla adapte olacak bir yapıyı sağlamayı amaçlamaktadır

2010 yılında kurulan CTS BİLİŞİM İTHALAT İHRACAT SAN. Ve TİC. Ltd. Şti. deneyimli ve dinamik kadrosu ile bilişim sektöründe distribütör firma olarak hizmet verme amacıyla kurulmuştur. 

CTS BİLİŞİM,  Türkiye pazarındaki gereksinimleri iyi analiz etmeyi, müşteriye en uygun çözümleri sunmayı, her şeyin önünde müşteri memnuniyeti esasını ön planda tutmayı ve hızlı gelişen bilişim sektörüne her zaman hızla adapte olacak bir yapıyı sağlamayı amaçlamaktadır. 

Data Center ürünlerinin ithalatıyla sektöre gözlerini açan CTS BİLİŞİM, bunun yanı sıra tüketici elektroniği ürünleri ile ilgili de çalışmalar yapmaktadır. 

Bilişim ve Elektronik sektörlerinde her zaman yenilikleri takip edip her zaman müşterilerine en yeni teknolojileri sunmak, firmanın temel kuruluş nedenlerinden biridir. 

CTS Bilişim olarak geniş ufkumuzla sektörümüzde büyürken en kaliteli hizmeti sağlamak ve zamanla ihracat yapabilecek kapasite de bir firma olmayı başarabilmek firmamızın en büyük hedefidir.